Łączna Noob Przewodnik do League of Legends

Streszczenie

Dziękuję za przeczytanie mojego przewodnika. Jeśli są wykwalifikowani, Leet, doświadczony, świetny, doskonały, boski lub legendarny, prawdopodobnie nie jest to przewodnik dla Ciebie. Ten przewodnik powstał z chęci, aby zobaczyć, ujednoliconą listę rzeczy, które razem noobs tacy jak ja będą bombardowani w pierwszych tygodniach League of Legends, zanim naprawdę masz umiejętności i zrozumienie, aby przeczytać bardziej zaawansowane wskazówki dla siebie .

 

Słowniczek

Jest wiele słów, skrótów, i bitów slangu i żargonu, które są rzucone wokół LoL często, a oni nie są intuicyjne. Oto najczęstsze określenia znalazłem, że wielu po raz pierwszy użytkownicy nie będą wiedzieć.

Aura:

buff, który jest stosowany do mistrza z aurą, jak również wszelkie okolicznych mistrzów, jak długo, jak długo pozostają w aurze. W League of Legends, to są prawie zawsze bierna i często nieodłączne.

“B”:

wpisane w czacie w jednej litery “b” oznacza “z powrotem”. To jest ostrzeżenie, prawdopodobnie skierowane do Ciebie, że jesteś w niebezpieczeństwie lub wkrótce może być w niebezpieczeństwie. Wracaj do bezpieczeństwa najbliższego wieży.

“Baza”, “oparcie”, “pb”, “niebieską pigułkę”, “pilling niebieski”, “piling”:

Dość oczywiście, baza, lub twój Nexus, jest miejsce, gdzie słudzy tarło, a co przeciwnicy próbują zniszczyć. Opierając lub niebieski Pilling (odniesienie do “Matrix”), jest aktem teleportacji natychmiast z powrotem do bazy dla pełnego zdrowia i napełniać many lub zakupu przedmiotów. Wszyscy bohaterowie [spell = Recall] z powrotem do bazy, ta moc jest odwzorowany na klawisz “B” domyślnie.

“BOT”:

ten odnosi się do części dolnej z mini i służy jako kierunek. “Źle go bot” oznacza głośnik będzie pozycją na południowym pasie. “Trist u Noob bot go” oznacza, że ​​gracz Tristana za okazało się być niezręczne i powinny być w południowym pasie, a nie tam, gdzie ona jest teraz. Nie należy mylić z komputerowego gracza, ani pomysł MMO z “healbotting”.

Buff:

efekt, który zwiększa Championa skuteczność w czasie, zwykle ograniczony.

Bush, Trawa:

znany oficjalnie jako Brush, to jest wysoka trawa, która powoduje, że charakter stają się przezroczyste, kiedy go wprowadzić. Tak długo, jak jesteś w zaroślach i nie atakuje, nie może być postrzegane przez wrogów zewnętrznych, w tym szczotki sługusów i wieżyczek. Niektóre zdolności anuluje to, jak będzie każdy atak z pędzla.

“Opieka”:

skrócenie słowa! “Uważaj”, zwykle po części o charakterze nazwy, np. “opieka annie” oznacza Annie prawdopodobnie powinien ponownie ocenić swoją pozycję, jeśli nie od razu uruchomić na okładce wieżyczka . Zazwyczaj pod warunkiem, gdy ktoś zauważa wielu wrogów zmierza do mistrzowskiego pozycji.

Carry:

skomplikowany termin polegającej na postać, która skaluje bardzo dobrze z przekładnią i poziomów. Nosi zazwyczaj zaczynają się nieco słabe i się bardzo śmiertelny w późniejszych fazach.

CC:

Short do kontroli tłumu. W League of Legends, to odnosi się zwykle do ogłuszenia, ale może się odnosić do każdego efektu używanych Wyłącz taktycznie zapobiec mistrza od działania.

CD, Czas:

Wymienne handlowe zarówno w czasie charakter ma między zastosowań umiejętność “15 cooldown sekund” i że czas jako jednostki “i tylko umarł bo ULT jest na cd.”

Creeps:

Innym słowem na sługusów. Każda postać sterowane przez komputer. Czasami stosuje się specjalnie odnoszą się do potworów.

DD:

Bezpośredni możliwość uszkodzenia. Umiejętność, która jest ukierunkowana na charakter i nie przegap po jej puścić. Kontrast z “strzał umiejętności.”

Debuff:

przeciwieństwo buffa, efekt, który zmniejsza Championa skuteczności w ograniczonym czasie.

Wyłączenie:

termin poczty dla debuffy, które ograniczają działania, które mogą podjąć Mistrzów. Najsilniejszym wyłączyć efekt jest Stun.

DPS:

skrót dla “obrażenia na sekundę”, choć w LoL jest powszechnie tłumaczone na myśli szkody o charakterze auto-ataku. Termin ten może być również używany do zastosowania do znaku, który nie jest ani zbiornika, ani wsparcia: mistrz, który wyróżnia się w kontaktach z dużych ilości szkód bardzo szybko.

Gospodarstwo, rolnictwa:

Rolnictwo jest aktem zabicia sługi dla złota. Dobry rolnik zabija wiele sług bardzo szybko, więc zarabiać dużo złota.

Karmienie:

Umrzeć wielokrotnie do mistrza wroga, co powoduje, że aby zarobić dużą ilość doświadczenia bardzo szybko. To jest coś, co prawdopodobnie będzie krzyczał na ciebie, jeśli kiedykolwiek zapewnić przeciwnika szał zabijania. Rozważ gra bardziej defensywnie, jeśli wydają się być karmienie przeciwnika.

Ostrość:

skrócona wersja wyrażenie “ogień ostrości,” celować jeden mistrz, próbując zrzucić je tak szybko, jak to tylko możliwe.

Gank:

nagły kill, ewentualnie z udziałem więcej niż jednego wroga mistrza. Termin ten jest czasem wykorzystywane do po prostu oznaczać, każdy zabić.

Molestowanie:

Molestowanie jest aktem wrogich czempionów szkodliwych bez przechodzenia na całość próbuje ich zabić. To jest bardzo często coś zrobić dla niemal wszystkich mistrzów, a integralną częścią gry.

Jungling:

Jungling jest zaawansowaną alternatywą Laning, w którym mistrz walczy neutralne potwory zamiast sług wroga.

Lane, Laning:

tor jest jednym z odcinków mapie które sługusów przejść. Są one jednym z najważniejszych miejsc w grze. W Rift przywoływacza są trzy pasy ruchu, w Twisted Treeline są tylko dwa. Laning jest aktem zabicia sługi wroga w pasie dla XP i złota.

“Lom”:

Podobne do “OOM” to jest stwierdzenie, że głośnik jest mało many, i nie będzie w stanie wyleczyć lub wykorzystanie możliwości dość szybko. Najprawdopodobniej to znak, że należy “b”.

“MF, mf”:

Często niezrozumiany skrót mistrz “Fortune panny”. To nie obraza jest.

“Mia”, “miss”:

stwierdzenie, że mistrz nie można odnaleźć. Ostrzeżenie, że mogą one być od planowania Gank. Zazwyczaj mówi o kierunku, jak w “górę mia”, co oznacza, że ​​ktoś, kto był w górnym pasie nie może być obecnie znajduje.

Mid, Midding:

Mid to centralny pas z Rift przywoływacza. Midding jest aktem jest pojedynczy znak w środku pasa. Jest to niezwykle lukratywne miarę Xp to dotyczy, a więc zazwyczaj będziemy chcieli nosić w tej pozycji.

Neutralne:

Inna nazwa dla potworów. Sterowane komputerowo postacie, które nie należą do boku.

Nuke:

wysokiej obrażenia skill attack.

“Oom”:

oświadczenie, że głośnik jest z mana. Najczęściej używane przez uzdrowicieli jako ostrzeżenie, że nie będzie już więcej uzdrowienie na chwilę.

Faza:

Zawodnik zdefiniowany okres gry. W zależności od tego, kogo zapytasz, są 3 lub 4 fazy: Laning, (ganking), Grupowanie i Siege. Jest doskonałym przewodnikiem do faz na tej stronie przez Walne Gofry tutaj.

Naciśnij, Pusher:

Będziesz często zobaczyć ten wyraz napisany wersalikami w późniejszych fazach gry. Pchanie działań ofensywnych przeznaczone do zniszczenia budynku, najczęściej wieżyczki. Inteligentny wypychania jest prawie zawsze następuje czasowego odosobnienia. Pusher jest postać, która przoduje w niszcząc wieżyczki. Nie mylić z odrzut.

QQ:

{/ bold] emoticon zaprojektowany przypominać dwoje oczu łzy kapie z nich. To zaczęło być sarkastyczna odpowiedź na zawodników, którzy są sfrustrowani, co oznacza, że ​​powinny spędzać mniej czasu narzekać i jeszcze raz gry. Jest bardzo niegrzeczny sugerować ktoś QQing.

[Bold] Ragequit:

Aby opuścić mecz wcześnie złości lub frustracji. Jest to szczególnie złe w League of Legends, ponieważ mistrz, który pozostawia nie zostaną zastąpione, pozostawiając ich zespół shorthanded. Ragequitting jest uważane za formę QQing.

Korzeń:

debuff, który unieruchamia czempiona, zapobiegając ich przesuwaniu się.

Silence:

debuff, który zapobiega mistrza używania umiejętności.

Strzał Skill, skillshot:

skill, który wystrzeliwuje pocisk w danym kierunku, mające na części odtwarzacza odlewniczej to, w przeciwieństwie do po prostu celować, jak większość umiejętności. Umiejętności te są szczególnie łatwo ograć, jeśli są seeen nadchodzi, ale wydają się być porażająco skuteczne, gdy uderzył.

Stun:

debuff, który zapobiega przesuwaniu mistrzem atakując lub używając umiejętności.

Wsparcie:

mistrz, którego umiejętności są głównie buffy, debuffy i leczy. Oni wydają się uzyskać dużą liczbę asyst oraz niewielką liczbę zabitych i zachować ich partia żywe i skuteczne. Często są to cele priorytetowe dla mistrzów wroga.

Tank:

mistrz, który jest bardzo trwały i trudny do zabicia. Często inwestować w HP, Armor i Resistance Magia ciężko. Czołgi wydają się być na tyle twardy, że jeśli ich wrogowie są głupi i skoncentrować swoje ataki na zbiorniku, zbiornik sojusznikami będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby zabić atakujących.

TP, TP:

Teleport, spell Summoner.

Ultimate ULT:

jeden z Championa 4 umiejętności, które nie mogą być wykonane dopóki poziomie 6. Ultimates wydają się być niezwykle skuteczne umiejętności, które mają bardzo długi cooldown. Bardzo często używany do opisu śmierci, które miały miejsce, np.. “Zapomniałem jego ULT”.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s